Booking

Endre eller avbestill en bestilling

Booking »

Kontakt og tilkomst

Hotel Ullensvang - Google Maps

Hotel Ullensvang
5787 Lofthus i Hardanger
Telefon: (+47) 53 67 00 00
Faks: (+47) 53 67 00 01
ullensvang@hotel-ullensvang.no

Bookingkontor
Åpningstider: Mandag-fredag kl. 08-18
Lørdag kl. 08-16
Telefon: (+47) 53 67 01 00
booking@hotel-ullensvang.no

Bankgiro-detaljer
Den Norske Bank, PB 7100, 5020 Bergen
SWIFT/BIC-kode: DNBANOKK
IBAN: NO64 52 10 0529 084

Tilkomst
Nærmeste togstasjon:    Voss (50 km) - 50 min med bil 
Nærmeste flyplass:   Bergen Flesland BGO (149 km) 
     
Med bil:    
Fra Bergen med bil (149 km):   2 - 2,5 t 
Fra Haugesund med bil (170 km):   2,5 - 3 t 
Fra Stavanger med bil (220 km):   3,5 - 4 t (inkl. 1 ferge) 
Fra Oslo med bil (355 km):   5,5 - 6 t (via Geilo eller Haukeli) 
      
Med offentlige transportmidler
Fra Bergen med buss/båt:   Buss til Norheimsund, Båten "Vøringen" til Lofthus
Fra Bergen med tog/buss:   Tog til Voss, buss til Lofthus

For mer informasjon om offentlig transport til og fra Lofthus se her: PublicTrans2014.pdf
Hotel Ullensvang har eget P-hus som er fritt for boende gjester. Landeplass for helikopter og sjøfly rett ved hotellet.

Hans Edmund H. Utne

5. Generasjon vertskap / Managing Director

Telefon: 53670003
E-post: heutne@hotel-ullensvang.no

Barbara Zanoni Utne

5. Generasjon vertskap / Managing Director

Telefon: 53670004
E-post: bzutne@hotel-ullensvang.no

Edmund Utne

4. Generasjon vertskap

Telefon: 53670008
E-post: ehutne@hotel-ullensvang.no

Ina Utne

4. Generasjon vertskap

Telefon: 53670005
E-post: iutne@hotel-ullensvang.no

Kristine Hesthamar

Driftsdirektør/ Operations Director

Telefon: 53670009
E-post: driftsdir@hotel-ullensvang.no

Terje Opedal

Resepsjonssjef/ Front Office Mgr.

Telefon: 53670000
E-post: resepsjon@hotel-ullensvang.no

Birgitte Hammer

Salgs- og Markedssjef / Sales and Marketing Mgr

Telefon: 45442877
E-post: birgitte@hotel-ullensvang.no

Wulf Falk

Bookingsjef/ Reservations Mgr

Telefon: 53670002
E-post: wfalk@hotel-ullensvang.no

Robert Storum

Kjøkkensjef / Executive Chef

Telefon: 53670007
E-post: kjoekken@hotel-ullensvang.no

Nico Wildner

Konferansesjef/ Conference Mgr.

Telefon: 53670000
E-post: kk@hotel-ullensvang.no

Krzysztof Nawrocki

Bar/ Restaurantansvarlig / Restaurant Mgr.

Telefon: 53670000
E-post: restaurant@hotel-ullensvang.no

Eva-Karin Kjellstadli

Husøkonom/ Housekeeping Mgr.

Telefon: 53670000
E-post: ekkjellstadli@hotel-ullensvang.no

Åge Alpen

Vaktmester / Technical Mgr

Telefon: 53670000
E-post: vaktmester@hotel-ullensvang.no